TCSD-13-D-11.50-01-N-P01
- Part Number:
- TCSD-13-D-11.50-01-N-P01
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length :
- 0.958' (292.10mm, 11.50")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)