SFSD-25-30-G-03.94-DL-NDS
- Part Number:
- SFSD-25-30-G-03.94-DL-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)