SFSD-25-30-G-09.45-D-NDS
- Part Number:
- SFSD-25-30-G-09.45-D-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.787' (240.00mm, 9.45")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)