SFSD-45-30-G-03.25-DL-NUX
- Part Number:
- SFSD-45-30-G-03.25-DL-NUX
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 90
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)