SFSD-02-28C-F-03.25-DR-NDS
Part Number:
SFSD-02-28C-F-03.25-DR-NDS
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
4
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)