SFSD-07-28C-H-05.91-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-07-28C-H-05.91-D-NUS
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)