TCSD-10-D-07.87-01-F-N-RN2
Part Number:
TCSD-10-D-07.87-01-F-N-RN2
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)