SFSD-50-28-G-03.25-DR-NDS
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-03.25-DR-NDS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)