SFSD-03-28-G-03.26-DR-NUS
Part Number:
SFSD-03-28-G-03.26-DR-NUS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)