SFSD-07-30-G-10.00-DS-NDX
Part Number:
SFSD-07-30-G-10.00-DS-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)