TCSD-05-D-11.00-01-F-D02-R
Part Number:
TCSD-05-D-11.00-01-F-D02-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)