SFSD-50-28-G-07.00-DR-NUS
Part Number:
SFSD-50-28-G-07.00-DR-NUS
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.583' (177.80mm, 7.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)