SFSD-50-28-G-08.30-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-08.30-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.692' (210.82mm, 8.30")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)