SFSDT-05-28-G-05.12-DR-NDS
- Part Number:
- SFSDT-05-28-G-05.12-DR-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.427' (130.05mm, 5.12")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)