SFSD-15-30C-G-03.25-DR-NDS
Part Number:
SFSD-15-30C-G-03.25-DR-NDS
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)