TCSD-05-S-39.38-01-F-N
Part Number:
TCSD-05-S-39.38-01-F-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish Thickness :
Flash
Length :
3.28' (1.00m)
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)