SFSDT-25-28-G-03.26-S
Part Number:
SFSDT-25-28-G-03.26-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)