SFSDT-25-28-G-08.66-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-25-28-G-08.66-DR-NDX
Length :
0.722' (219.96mm, 8.66")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)