SFSD-18-28C-G-10.00-D-NUS
Part Number:
SFSD-18-28C-G-10.00-D-NUS
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
36
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)