TCSD-17-D-02.76-01-F-N
Part Number:
TCSD-17-D-02.76-01-F-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.230' (70.00mm, 2.76")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)