TCSD-13-D-8.3-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-13-D-8.3-01-F-N
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.692' (210.82mm, 8.30")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)