SFSD-10-28-F-08.20-DR-NUS
Part Number:
SFSD-10-28-F-08.20-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.683' (208.28mm, 8.20")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)