SFSDT-25-30-H-03.26-D-NDS
- Part Number:
- SFSDT-25-30-H-03.26-D-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)