SFSD-35-30-F-03.50-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-35-30-F-03.50-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 70
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)