SFSDT-07-28-G-03.94-D-NDX
- Part Number:
- SFSDT-07-28-G-03.94-D-NDX
- Length :
- 0.328' (100.08mm, 3.94")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)