SFSDT-07-28-G-05.91-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-07-28-G-05.91-DR-NDX
- Length :
- 0.493' (150.11mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)