SFSDT-07-28-G-09.84-D-NDX
- Part Number:
- SFSDT-07-28-G-09.84-D-NDX
- Length :
- 0.820' (249.94mm, 9.84")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)