TCSD-13-D-09.06-01-F-N-SR
Part Number:
TCSD-13-D-09.06-01-F-N-SR
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.755' (230.12mm, 9.06")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)