SFSDT-10-30-H-03.50-SR
Part Number:
SFSDT-10-30-H-03.50-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)