SFSD-20-28-G-03.20-DS-NUS
Part Number:
SFSD-20-28-G-03.20-DS-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.267' (81.28mm, 3.20")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)