SFSDT-35-28-G-03.50-DR-NDS
Part Number:
SFSDT-35-28-G-03.50-DR-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
70
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)