SFSD-05-30-G-03.94-DR-NUS
Part Number:
SFSD-05-30-G-03.94-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)