SFSD-05-30-G-07.80-D-NDS
- Part Number:
- SFSD-05-30-G-07.80-D-NDS
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.650' (198.12mm, 7.80")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)