SFSDT-40-28-G-07.87-D-NUS
Part Number:
SFSDT-40-28-G-07.87-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.656' (199.90mm, 7.87")
Number of Positions :
80
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)