SFSD-05-30-H-03.75-D-NUX
- Part Number:
- SFSD-05-30-H-03.75-D-NUX
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.313' (95.25mm, 3.75")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)