SFSD-10-30-H-03.50-DL-NUX
- Part Number:
- SFSD-10-30-H-03.50-DL-NUX
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)