SFSD-10-30-H-03.50-DR-NUS
Part Number:
SFSD-10-30-H-03.50-DR-NUS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)