TCSD-17-D-01.80-01-F
- Part Number:
- TCSD-17-D-01.80-01-F
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.150' (45.72mm, 1.80")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)