SFSDT-05-28-G-31.50-D-NDX
- Part Number:
- SFSDT-05-28-G-31.50-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 2.63' (800.10mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)