SFSD-20-28-H-31.50-DR-NDS
- Part Number:
- SFSD-20-28-H-31.50-DR-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 2.62' (800.10mm)
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)