SFSD-20-28C-F-07.87-S
Part Number:
SFSD-20-28C-F-07.87-S
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)