SFSD-15-28-G-03.26-DL-NDS
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-03.26-DL-NDS
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)