SFSD-10-30-H-07.87-DR-NDX
Part Number:
SFSD-10-30-H-07.87-DR-NDX
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)