SFSD-20-30-G-04.25-DL-NUS
Part Number:
SFSD-20-30-G-04.25-DL-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.354' (107.95mm, 4.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)