SFSD-15-28-G-04.73-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-04.73-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.394' (120.14mm, 4.73")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)