SFSD-15-28-G-07.87-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-07.87-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.656' (200.00mm, 7.87")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)