SFSD-15-28-G-09.75-DR-NDX
Part Number:
SFSD-15-28-G-09.75-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.813' (247.65mm, 9.75")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)