SFSD-13-28-G-08.25-D-NUS
Part Number:
SFSD-13-28-G-08.25-D-NUS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.687' (209.55mm, 8.25")
Number of Positions :
26
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)