SFSDT-30-28-G-04.50-SL
- Part Number:
- SFSDT-30-28-G-04.50-SL
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)