SFSDT-30-28-G-07.25-DR-NDS
- Part Number:
- SFSDT-30-28-G-07.25-DR-NDS
- Length :
- 0.604' (184.15mm, 7.25")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)